Pomáhám lidem být vidět na internetu.

Nejste spokojeni se současným stavem vašeho webu?
Nemáte čas na aktualizaci a správu?
Chcete moderní, efektivní a reprezentativní web?

Zjistím vaše cíle, spojíme představy a vytvoříme spolu skvělý web. Hosting, domény nebo kompletní správu webu nechte na mě. Pomůžu vám také s marketingem a copywritingem.

Probereme vaše očekávání a cíle.

A nezávazně vám připravím cenovou nabídku. Komunikace se zákazním je na prvním místě 

Jdeme do toho? Tak nejdříve formality.

Připravím smlouvu se vším, na čem jsme se domluvili a můžeme začít.

Analyzuji, pro koho a jak budeme tvořit.

Poznám vaší konkurenci. Zjistím, kdo jsou vaši zákazníci a přesně na ně zacílím.

Představím vám váš nový web.

A protože půjde o funkční prototyp, tak už v této chvíli budete přesně vědět, jak vše vypadá a funguje přímo v prohlížeči.

Schvalování a úpravy dle vašich postřehů.

V této chvíly je řada na vás. Máte před sebou návrh, který se vám může a nemusí líbit. Takže webu dáte buď zelenou a nebo na něm budete chtít něco dodělat, upravit, vyměnit apod… S tím vždy počítám. Hlavní je, aby s webem byly spokojeni nejen vaši zákazníci, ale i vy. 

Provedu finální práce a web zveřejním.

Web otestuji na nejpoužívanějších zařízeních, dokončím SEO optimalizaci, vaši doménu zaregistruji na Seznamu a Google a po následném zveřejnení bude hotovo.

CENÍK SLUŽEB JE POUZE ORIENTAČNÍ. KAŽDÝ PROJEKT JE SPECIFICKÝ, A JÁ VÁM NA NĚJ RÁD VYPRACUJI PŘESNOU KALKULACI.

File Management

Nechte tvorbu webových stránek a marketingu na mně a vy se můžete v klidu věnovat svému podnikání.

Proč si lámat hlavu s tvorbou obsahu a marketingu pro váš web.

Navrhnu vám lákavé texty, vytvořím profi webdesign a vypracuji marketingovou strategii Vašeho webu.

Plně responzivní webové stránky

Díky precizní optimalizaci responzivního designu bude Váš web skvěle vypadat na všech zařízeních od tabletu přes mobilní telefony.

Potřebujete mít na webu neustále aktuální obsah?

Nechte veškeré úpravy na mně. Uvědomuji si, že na rychlosti dnes záleží a proto vždy garantuji aplikaci zadaných úprav do 12 pracovních hodin. A v případě, že byste si chtěli web spravovat sami, tak vždy máte k dispozici jednoduchou administraci.

"Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Donec sollicitudin molestie malesuada. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Donec sollicitudin molestie malesuada."

Jane Doe – Dev Lead, Divi Corner

"Eget tincidunt nibh pulvinar a. Donec sollicitudin molestie malesuada. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Donec sollicitudin molestie malesuada."

Jane Doe – Dev Lead, Divi Corner

"Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Donec sollicitudin molestie malesuada. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor."

Jane Doe – Dev Lead, Divi Corner

I váš web pro vás může spolehlivě pracovat zatímco vy spíte. Využíjte nezávaznou konzultaci zdarma a rád pro vás najdu to nejlepší řešení

24/7 Award Winning Support

Donec rutrum congue leo eget malesuada. Nulla porttitor accumsan tincidunt. Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Donec sollicitudin molestie malesuada.

30 Day Money Back Guarantee

Donec rutrum congue leo eget malesuada. Nulla porttitor accumsan tincidunt. Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Donec sollicitudin molestie malesuada.

Máte otázky?

2 + 15 =