Ceník služeb

Nacenění tvorby webových stránek je individuální a záleží na přesné specifikaci klienta. Určíme, co opravdu potřebujete a díky tomu pro vás vytvořím nejlepší řešení v poměru cena/výkon. Zde je orientační ceník.

Jednoduchý web

6.000 Kč

Jednostránková webová vizitka Administrace WordPress

Standartní web

15.000 Kč

Komplexnější webové stránky
Administrace WordPress

Ostatní práce

750 kč

/ hodina

Ostatní grafické práce
Marketing

Vysvětlení základních pojmů

Responzivní desing?

Optimalizace webu tak, aby byl přehledný a čitelný nejen pro stolní počítač, ale i tablet a mobilní telefon.

SEO optimalizace?

Jinými slovy se jedná o optimalizaci pro webové vyhledáváče. V praxi to znamená, že aby se Vaše webové stránky zobrazovaly při vyhledávání na prvních místech, je k tomu potřeba mít dobře nastavené SEO. Díky tomuto se můžete dostat na přední místa ve vyhledávačích.

SSL certifikát / HTTPS protokol?

Určitě jste jednou nebo vícekrát zažili, že Vám webový prohlížeč, který používáte, nedovolil otevřít nebo zobrazit požadovanou webovou stránku. Tato stránka neměla nastavené certifikované zabezpečení. Prohlížeč tak vyhodnotil, že stránka může být nebezpečná a zákazníka nepustil na požadovaný web.

Facebook pixel?

Je to kód pro Váš e-shop nebo webové stránky, který Vám umožní měřit, optimalizovat a sestavovat okruhy uživatelů pro reklamní kampaně na Facebooku.

Google Analytics?

Je to nástroj, který umožňuje vlastníkům webových stránek získávat statistická data o uživatelích svého webu. Díky této službě je možné sledovat aktuální i historickou návštěvnost, chování uživatelů a jejich vlastnosti; konverze, prodeje a další a následně na ně cílit v podobě reklam a kampaní.

Redakční systém?

Redakční systém WordPress pro následnou správu svých weobvých stránek, např. přidáváním příspěvků v kategorii blog nebo událostí v kalendářích.

Tvorba a správa webu

Pokud hledáte způsob jak se zviditelnit, nebo toužíte mít novou webovou prezentaci, či internetový obchod, nebo snad jen tak přemýšlíte o změně, tak jste tu správně. Vytvořím Vám web, ktetý toto bude splňovat.

Správa sociálních sítí

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Fotografování a videa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Moji klienti