Ceník služeb

Jelikož se jedná o kreativní činnost, která může vyžadovat u každého klienta jinou časovou náročnost, rád Vám připravím individuální cenovou nabídku.

Zde je pro Vaší představu orientační ceník.

Jednoduchý web

od

6.000 Kč

Jednostránková webová vizitka Administrace WordPress

Standartní web

od

15.000 Kč

Komplexnější webové stránky
Administrace WordPress

Ostatní práce

750 kč

/ hodina

Ostatní grafické práce
Marketing

Vysvětlení základních pojmů

Responzivní design?

Optimalizace webu tak, aby byl přehledný a čitelný nejen pro stolní počítač, ale i tablet a mobilní telefon.

SEO optimalizace?

Jinými slovy se jedná o optimalizaci pro webové vyhledáváče. V praxi to znamená, že aby se Vaše webové stránky zobrazovaly při vyhledávání na prvních místech, je k tomu potřeba mít dobře nastavené SEO. Díky tomuto se můžete dostat na přední místa ve vyhledávačích.

SSL certifikát / HTTPS protokol?

Určitě jste jednou nebo vícekrát zažili, že Vám webový prohlížeč, který používáte, nedovolil otevřít nebo zobrazit požadovanou webovou stránku. Tato stránka neměla nastavené certifikované zabezpečení. Prohlížeč tak vyhodnotil, že stránka může být nebezpečná a zákazníka nepustil na požadovaný web.

Facebook pixel?

Je to kód pro Váš e-shop nebo webové stránky, který Vám umožní měřit, optimalizovat a sestavovat okruhy uživatelů pro reklamní kampaně na Facebooku.

Google Analytics?

Je to nástroj, který umožňuje vlastníkům webových stránek získávat statistická data o uživatelích svého webu. Díky této službě je možné sledovat aktuální i historickou návštěvnost, chování uživatelů a jejich vlastnosti; konverze, prodeje a další a následně na ně cílit v podobě reklam a kampaní.

Redakční systém?

Redakční systém WordPress pro následnou správu svých webových stránek, např. přidáváním příspěvků v kategorii blog nebo událostí v kalendářích.

Moji klienti

Co nabízím a v čem mohu pomoci?

Tvorba webových stránek a
e-shopů

Připravím pro Vás webové stránky optimalizované pro všechny typy zařízení a to i s možností redakčního systému pro snadou správu obsahu webových stránek.

Správa, diagnostika, aktualizace

Aby vše správně fungovalo, je potřeba se o webové stránky také starat. Tím se myslí provádět pravidelné aktualizace o které se Vám s radostí postarám, případně vysvětlím, jak na to.

Internetová reklama, online marketing

Přejete si oslovit a zaujmout více klientů na sociálních sítích, ale nevíte jak na to? Společně najdeme nové způsoby prezentace a levnější zdroj pro získání nových klientů.

SEO optimalizace webových stránek

Na základě SEO analýzy optimalizuji váš web pro vyhledávače, navrhnu Vám marketingovou strategii a upravím strukturu Vašeho webu, aby se na něm uživatelé lépe orientovali.

Grafické práce, fotografie, videa

Vytvořím Vám originální logo, vizitky, propagační materiály a rád Vám pomohu s tvorbou a editací fotografií a propagačních videí a reklamních spotů.

Školení, kurzy,
IT poradenství

Nabízím školení a kurzy, jak pracovat s redakčním systémem WordPress. Jak správně vytvořit, nastavit a spravovat Váš profil na sociálních sítích např. LinkedIn, Facebook, Instagram. Rád pomohu s nastavením nové výpočetní techniky.